Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Nie w każdej firmie klient ma do dyspozycji katalogi czy foldery, bowiem w sklepie spożywczym te materiały są zupełnie nie istotne do promocji, najlepsze będą ulotki informujące o promocji w danym dniu, na taki towar. Zaś foldery i katalogi przydadzą się w biurach podróży i w zakładach fotograficznych. Również studia reklam mają katalogi wykonanych prac czy portfolia z projektami reklam. Agencja podróży szybciej zdobędzie klienta na wyjazd w konkretne miejsce, gdy mu je pokaże na fotografii w katalogu, czy zwyczajnie podaruje mu katalog do pomyślenia w domu nad wyborem oferty, dzięki temu klient będzie posiadał czas na spokojne podjęcie decyzji, gdzie chce wyjechać i które miasto najbardziej interesująco prezentuje się na zdjęciach. W ten sposób klient ma również szansę naradzić się z rodziną czy wybrać na wyjazd wspólnie z przyjaciółmi, którzy o wiele prościej zobaczą interesującą ich ofertę w katalogu udostępnionym jednemu klientowi, niż przychodząc do biura podróży. Wiele zakładów fotograficznych również udostępnia klientom foldery ze zrobionymi przez siebie zdjęciami, bowiem dopiero po zdjęciach można ocenić czy dany fotograf podoła naszym oczekiwaniom. Przyszła para młoda chcąc zamówić fotografa do wykonania zdjęć do albumu ślubnego na pewno weźmie pod uwagę cenę oferowaną przez studio, doświadczenie fotografa i rzetelność wykonanych przez niego zdjęć. Dzięki takiemu portfolio prościej jest ocenić czy po takim fotografie można spodziewać się standardowych zdjęć czy też jest w stanie wykonać ciekawe fotografie w nietypowych miejscach. Wszelkiego typu materiały takie, jak ulotki, foldery czy katalogi firma można zlecić drukarni czy studiu reklam, ponieważ takie materiały należy wcześniej jeszcze przygotować lub wykonać sesje zdjęciowe.

Recommended Articles