Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Na stronie www karykatury mamy możliwość odnaleźć Pracownię karykatury Art, która wykonuje głównie portrety, karykatury a także obrazy. Do dzieła można pozować osobiście albo zwyczajnie zamówić je do zrobienia na podstawie wysłanego albo doręczonego poprzez nas zdjęcia. Fizycznie pracownię możemy znaleźć w Krakowie pryz ulicy Szlak 14b/2. Jednakże bez kłopotu można przesłać do pracowni zwyczajnie zdjęcie, na podstawie którego ma być zrobiona praca. Na witrynie internetowej można znaleźć również gotowe już prace a także cennik poszczególnych prac, również można złożyć zlecenie na wykonanie przez pracownię wybranego dzieła.

Portrety i karykatury można z sukcesem zlecić w Pracownik karykatury Art. Dzięki temu, że pracownia wymaga tylko fotografii jako podstawy do wykonania konkretnego obrazu można w ten sposób sprawić komuś prezent w formie jego portretu czy także zabawnej karykatury. Pracownię karykatury Art można odnaleźć pod wirtualnym adresem karykatury. Na witrynie tej możemy znaleźć przede wszystkim ofertę przedsiębiorstwa lub cennik wykonania konkretnych prac czy też zobaczyć jak były one poprzednio zrobione na zamówienie dla innych osób. Karykatura czy portret to doskonały upominek na każdą okazję i do tego nie jest kosztowny, albowiem według przedstawionego na witrynie cennika karykatury można nabyć już od 40 złotych.

Obrazy ręcznie malowane nadal są powszechną ozdobą nie jednego domu, dlatego też obraz może być dobrym pomysłem na upominek. Na stronie www karykatury mamy możliwość znaleźć Pracownię karykatury Art, która w swojej propozycji usług ma karykatury w cenie już od 40 złotych a także portrety, które kosztują co najmniej 70 złotych. Wykonanie komuś prezentu w formie jego karykatury czy portretu z pewnością będzie ciekawe i nie jest mocniej drogie niż kupienie standardowego prezentu. Na stronie www pracowni mamy możliwość znaleźć również galerię wykonanych dzieł albo też dane teleadresowe, pod jakimi możemy się kontaktować z pracownią.

Wszelkie osoby, które zainteresowane są nabyciem karykatury albo obraz mogą sprawdzić ofertę Pracowni karykatury Art. Fizycznie pracownia znajduje się przy ulicy Szlak 14b/2 w Krakowie, jednakże dla większość dostępna jest pod wirtualnym adresem karykatury. Na witrynie internetowej pracowni można obejrzeć aktualną ofertę, wykonane prace, a na pewno cennik portretów i karykatur, które najczęściej robi Pracownia karykatury Art. Dzięki temu każdy będzie mógł odnaleźć wszystkie potrzebne informacje i złożyć zlecenie. W razie zapytań można skorzystać z danych podanych w zakładce Kontakt, aby skontaktować się z pracownią.

Recommended Articles