Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Chcąc chronić swoją prywatność i intymność ludzie z reguły zasłanianą swoje okna. Sposobów i metod na to jest przynajmniej parę, zależnie od osobistych pomysłów i przeznaczonych środków wybrać można rolety, plisy czy też na przykład drewniane czy aluminiowe żaluzje. Najpopularniejsze chyba są różne odmiany żaluzji, są one stosunkowo tanie i prosto można je zamontować. Wykonane są z aluminiowych albo drewnianych listewek, które mają dużą gamę kolorów, przez co można je dostosować do każdego wnętrza. Żaluzje drewniane przeważnie pozostawiane są ze słojami, są one nieco droższe od aluminiowych, lecz za to znacznie elegantsze. Rosnące zainteresowanie zyskują również rolety, one również są produkowane w dużej liczbie kolorów i wzorów, przez co nie nie powinno być problemów z dobraniem ich do stylu mieszkania. Żaluzje i rolety są dobre do typowych okien, mających prostokątny lub kwadratowy kształt. Ale coraz częściej są montowane okiennice nietypowe, i właśnie do takich okien doskonale nadają się plisy. Można je instalować także poziomo i po skosie, przez co zainteresowanie nimi cały czas rośnie.

Recommended Articles