Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Praktycznie każdy siedmiolatek, kończący właśnie zerówkę czy przedszkole, z wielkim zaangażowaniem zaczyna się przygotowywać na pierwsze zajęcia w szkole. Pierwsza klasa ogromnie dużo zmienia w dziecięcym życiu, kończy się okres samej zabawy, a rozpoczyna etap nauki. A tam, gdzie jest nauka, to są także potrzebne odpowiednie mebelki, czyli biurko z krzesłem, podręczniki, przybory do pisania, tornister i dużo pozostałego wyposażenia. Siedmiolatki będą nosiły na zajęcia szkolne praktycznie wszystko, co będzie im potrzebne, a nawet na samym początku nie ma tego mało. Na szczęście w obecnych czasach podręczniki podstawówka klasa 1 są tak wydane, żeby nie trzeba ich było nosić w całości. Składają się najczęściej z kilku lub kilkunastu cieniutkich zeszytów, w czasie zajęć tylko jednego się używa, a reszta czeka w domowych szafkach na swoją kolej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma problemu zbyt dużego obciążenia plecaków podręcznikami. W licznych szkołach także można zostawiać część wyposażenia w klasach, dzięki czemu maluchy jeszcze mniej mają do dźwigania. A jest to przecież bardzo ważne dla ich odpowiedniego rozwoju.

Recommended Articles