Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Czytając serię powieści o przygodach Pana Samochodzika dużo ludzi zachwyca się opisanymi wyprawami po mazurskich jeziorach, tajemniczych zamkach czy ruinach dawnych dworów. Dzisiaj wycieczka nad jedno z mazurskich jezior może być tak samo przyjemna, mimo iż nie będzie nad nim straszyć duch, czy nie znajdziemy schowanych skarbów. Jeziora to świetne miejsce na wakacje, ponieważ w gorący dzień można się schłodzić w wodzie lub poopalać na brzegu. Jest gdzie się wybrać także, jeśli ktoś lubi bardziej aktywny wypoczynek. Miejsca warte zobaczenia to z pewnością Mrągowo. Turystów zaprasza z pewnością Western City Mrongoville, które wygląda jak typowe miasteczko kowbojskie rodem z Dzikiego Zachodu. W Mrągowie od około 25 lat co roku organizowany jest na przełomie lipca i sierpnia także Piknik Country, który ściąga do tego miasta nie jedynie gwiazdy muzyki country, ale także ludzi, którzy ją lubią i pragną się dobrze pobawić. Najbardziej popularnym miejscem na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego są Mikołajki położone nad Jeziorem Mikołajskim. Miasto to jest słynne na pewno przez Hotelu Gołębiewski oraz mnóstwo innych atrakcji dla turystów chcących odpocząć na bardzo wysokim poziomie. Prawie nad każdym jeziorem w takiej okolicy można odnaleźć ośrodki turystyczne, które udostępniają urlopowiczom kajaki, rowery wodne czy skutery wodne do uprawiania aktywnego wypoczynku, ale także w wielu miejscach można znaleźć port żaglówek, które również można wynająć, jeśli posiada się odpowiednie patenty.

Recommended Articles