Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Po kupnie laptopa czy komputera trzeba zainstalować na nim odpowiednie programy. Operacyjny system i pakiet biurowy to elementarne rzeczy, lecz dla wielu osób tak samo ważne, jeśli nawet nie istotniejsze, są komputerowe gry, takie jak przykładowo The Sims 4. Pierwsze, czym się zajmują po zakupieniu nowego komputera, to wgrywają na nim wszystkie gry, w które mają zamiar grać, w tym także Far Cry 4, i sprawdzają, jak chodzą na nowym zestawie. Przeważnie różnica jest bardzo widoczna porówna się wydajność z dotychczasowym komputerem. Dla nowego komputera okazuje się, że wszystkie gry działają sporo płynniej, nie trzeba wyłączać niektórych opcji, a efekty graficzne cieszą oko przez cały czas grania. Czasami okazać się może, że na przykład gra Assassin’s Creed Rogue, w którą ktoś już nie grywa, bo kiepsko chodziła, na nowym komputerze dostaje drugą szansę. Znacznie ładniejsza grafika i efekty specjalne sprawiają, że niekiedy po kupnie nowego komputera gracze wracają do starych gier, które bez przerwy darzą sentymentem, a jakie na nowym sprzęcie działają znacznie lepiej.

Recommended Articles