Phone

+123-456-7890

Email

[email protected]

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Ciekawe pomysły aranżacji wnętrz opierają się zwykle na meblach czy też kolorystyce ścian, a tymczasem samą posadzką także można zrobić interesujące wnętrze. Posadzki oprócz tego, ze powinny być praktyczne mogą być ładne, ciekawe lub nawet lekko ekstrawaganckie i na pierwszy rzut oka nie pasujące do całości. Drewniane posadzki, panele przypominające parkiet czy też kafle podłogowe to najczęściej stosowane podłogi do wykończenia domu. Aczkolwiek da się wykorzystać też inne rozwiązania, które pozwalają odmienić całkowicie wygląd domu. Biała podłoga, czarne pianino i skórzana kanapa to tylko jeden pomysł na wystrój wnętrza za pomocą posadzki żywicznej w kolorze białym. Bordowa posadzka, czarne minimalistyczne meble, białe ściany to przykład aranżacji w stylu modern, w której także da się użyć posadzki żywiczne. Wbrew pozorom posadzki żywiczne to nie tylko jednokolorowe, lśniące posadzki, ale również podłogi zdobione naturalnymi kamieniami czy metalowymi płatkami zatapianymi w żywicy. Są to interesujące motywy dekoracyjne, które nadają się perfekcyjnie do większych przestrzeni lub nawet na tarasy. Natomiast, aby nadać garażowi świeży wymiar, wiele ludzi decyduje się na posadzki przemysłowe, czyli betonowe, ale o wyższej twardości, czy też na położenie specjalnych kafli, które znoszą ciężar samochodu osobowego. W garażu także można zrealizować znaczących zmian za pomocą posadzki. Na przykład garaż z kaflami na posadzce będzie bardziej przypominał zakład mechaniczny niż domowy garaż. Jak widać posadzka jest istotnym elementem, który może odgrywać kluczowe znaczenie w aranżacji wnętrza.

Recommended Articles