Sport

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWO – POŻARNICZE

Ochotniczej Straży Pożarnej

w Lądku

1958 – 2017

 1958    – Wronki –  Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy (Rychlewski Franciszek, Rewers Józef, Orchowski Leopold, Kubaliński Zygmunt, Miśkiewicz Aleksander, Gizel Bernard, Ratajkiewicz Zenon, Wrzesiński Kazimierz, Wyderkiewicz Zygmunt, Nowiszewski Jan, Warzych Eugeniusz)

 

1966.X.15 – Września – Zawody Województwa Poznańskiego

drużyna młodzieżowa 16 – 18 lat  – 4 miejsce

 

1970.V.24 – Słupca – II Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

startowały dwie sekcje  –  zajęły miejsca 7  i  9

 

1972.V.26 – Ląd – III Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Lądek „seniorzy” – 1 miejsce

 

1973.VIII.02 – Ląd . IV Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

12-15 dziewcząt – 1 miejsce

12-15 chłopcy  – 1 miejsce

Seniorzy – 1 miejsce

 

1976.V.22 –  KoninI

1 miejsce we współzawodnictwie pomiędzy OSP w przeciwpożarowej działalności prewencyjno – propagandowej w 1975r. w gminie.

 

  1. Sompolno – I – wsze nieoficjalne Zawody Sportowo – Pożarnicze woj. Konińskiego

chłopcy 12-15 lat – 3 miejsce

KDP Lądek – ??? miejsce – Irena Walkowiak (Knotowicz), Małgorzata Roman, Beata Maćkowska (Śmigielska),  Elżbieta Jasińska (Janicka), Alina Parus (Wrzesińska), Mirosława Górecka (Janicka), Ewa Burda (Orchowska),  Agata Chmiel (Pawela)

Seniorzy – 4 miejsce

 

1977.X.02 – Słupca – I Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Lądek  – dyplom za udział

 

1978.VI.04 –Golina – I-wsze Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy – 1 miejsce

 

1978.VIII.17 . Strzałkowo. – Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy  – 8 miejsce

 

1980.V. – Łódź – II Strefowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy – 4 miejsce

 

1980.VIII.17 . Strzałkowo . II Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

16-18 chłopcy  – 1 miejsce

Seniorzy – 1 miejsce

 

1981 – Koło – II Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze

chłopcy drużyna młodzieżowa – 3 miejsce

Seniorzy – 1 miejsce

 

1983.VIII.28 . Strzałkowo – Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy Lądek I – 2 miejsce

Seniorzy Lądek II – 7 miejsce

 

1984.VIII.19 –  Słupca –  III Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze

12-15 chłopcy – 1 miejsce

12-15 dziewczęta – 1 miejsce

Seniorzy – 2 miejsce

 

1984.VIII.19 . Zagórów. I Rejonowe Zawody Drużyn Młodzieżowych

12-15 chłopcy – 14 miejsce

12-15 dziewcząt – 2 miejsce

16-18 chłopcy – 1 miejsce

 

1985.V.25 –  Słupca – I Rejonowa Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna MDP

MDP Lądek gr. I Aż – 1 miejsce

 

1985.V.26 –  Pyzdry – Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla Gmin Pyzdry i Lądek.

 

1985.VIII.18  – Strzałkowo. IV Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze.

Seniorzy – 1 miejsce

 

1986.VIII .17 – Słupca . II Rejonowe Zawody Drużyn Młodzieżowych

12-15 chłopcy – 2 miejsce

12-15 dziewcząt – 1 miejsce

16-18 dziewcząt – 1 miejsce

16-18 chłopców – 1 miejsce

 

1987.IX.06 – Słupca. V Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze „Seniorów”.

seniorzy Lądek I – 1 miejsce

seniorzy Lądek II – 2 miejsce

 

1988.VII.09-10 – Tuliszków – IV Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze

12-15 dziewcząt – 3 miejsce

12-15 chłopców – 2 miejsce

16-18 chłopców – 1 miejsce

Seniorzy – 6 miejsce

 

1988.VIII.28 – Zagórów. III Rejonowe Zawody Drużyn Młodzieżowych.

12-15 chłopcy – 2 m-sce – Frankiewicz  Grzegorz, Orchowski Jerzy, Frydrychowicz Michał, Frankiewicz Krzysztof, Remienica Paweł, Pęczkowski Jacek,  Pawela Janusz, Bartczak  Robert.

12-15 dziewcząt – 1 miejsce

16-18 dziewcząt – 1 miejsce

16-18 chłopców – 1miejsce

 

1988.XI.06 – Siedlec – Strefowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

Lądek  „Seniorzy” – 1 miejsce –

 

1988.XI.20– Krapkowice (woj. Opolskie) Centralne eliminacje do Olimpiady Pożarniczej CTIF

Lądek gr. A – 3 miejsce – Wrzesiński Wojciech, Dudziński Krzysztof, Grzybowski Zbigniew, Parus Jerzy, Przespolewski Andrzej, Nowiszewski Ryszard, Piasecki  Krzysztof, Czarnecki Włodzimierz, Wrzesiński Bogdan, Pawłowski Dariusz.

 

1989.06.02-07- Horn- 39 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. A ( 375 pkt. )- Wrzesiński Wojciech, Dudziński Krzysztof, Grzybowski Zbigniew, Parus Jerzy, Przespolewski Andrzej, Nowiszewski Ryszard, Piasecki  Krzysztof, Czarnecki Włodzimierz, Wrzesiński Bogdan, Wrzesiński Zenon. Chojnowski Mirosław – kierowca

 

1989.VII.24-30 – Warszawa – IX Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. A – 10 miejsce – złoty medal – Wrzesiński Wojciech, Dudziński Krzysztof, Grzybowski Zbigniew, Parus Jerzy, Przespolewski Andrzej, Nowiszewski Ryszard, Piasecki  Krzysztof, Czarnecki Włodzimierz, Wrzesiński Bogdan, Rewes  Piotr.

 

1989 – VIII – 27. Słupca. VI Rejonowe Zawody Sportowo – Pożarnicze „Seniorów”

seniorzy Lądek I – 1 miejsce

 

1990 – VIII – 11 . Słupca. IV Rejonowe Zawody Drużyn Młodzieżowych.

12-15 chłopcy – 1 miejsce

12-15 dziewcząt – 3 miejsce

16-18 dziewcząt – 1 miejsce

16-18 chłopców – 1 miejsce

 

1990.IX.22 –  Lubstów – Wojewódzka Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna MDP

MDP Lądek gr. „dziewcząt” – 1 miejsce

MDP Lądek gr. „chłopców” – 1 miejsce

 

1991 – IX – 01. Lądek.VII Rejonowe Zawody Sportowo-Pożarnicze „Seniorów”.

seniorzy Lądek I – 1 miejsce

Lądek III ( 16-18 lat )  – 2 miejsce

seniorzy Lądek II – 3 miejsce

 

1992.VIII.29 – Rychwał – V Zawody Wojewódzkie

Seniorzy – Lądek I – 1 miejsce – Wrzesiński  Zenon, Nowiszewski Ryszard, Przespolewski Andrzej, Golimowski Piotr, Dudziński Krzysztof , Miszel Maciej, Orchowski Jerzy , Parus Jerzy, Pawela Radosław, Wrzesiński Bogdan, …………..

Seniorzy – Lądek II – 6 miejsce

 

1992 –  Piła – Zawody Strefowe do Mistrzostw Polski

Lądek  „Seniorzy” – 2 miejsce – Wrzesiński  Zenon, Nowiszewski Ryszard, Przespolewski Andrzej, Golimowski Piotr, Dudziński Krzysztof , Miszel Maciej, Orchowski Jerzy , Parus Jerzy, Pawela Radosław, Wrzesiński Bogusław, ……………

 

1992.X.17 – Zdzieszowice  (woj. Opolskie) Centralne elim. do Olimpiady Pożarniczej CTIF 93’

Lądek gr. A – 4 miejsce – Wrzesiński  Wojciech,  Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Remienica Paweł, Miszel Maciej, Grzybowski Zbigniew.

Lądek gr. B – I I miejsce – Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Śmigielski Stanisław, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Berdziński Henryk, …………….

 

1993.VII.11-17 – Berlin  – X Olimpiada Pożarnicza CTIF – Niemcy

Lądek gr. A – 29 m-ce – srebrny medal – Pawela Radosław , Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Remienica Paweł, Miszel Maciej, Grzybowski Zbigniew, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr.  B – 5 m-ce – złoty medal – Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Wrzesiński Bogdan, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Berdziński Henryk, Śmigielski Stanisław

 

1993.VIII .29 – Bienenbuttel ( Niemcy ) – Międzynarodowe Zawody Pożarnicze CTIF

Lądek gr. A – 3 miejsce ( 400,8 pkt. ) – Pawela Radosław , Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Remienica Paweł , Miszel Maciej, Grzybowski Zbigniew, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. B – 3 miejsce ( 425,9 pkt. ) – Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Wrzesiński Bogdan, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Berdziński Henryk, Śmigielski Stanisław. Drużynom towarzyszyli: Roga Mariusz, Kasznia Jerzy, Marczyński Dariusz, Janiak Lech (tłumacz), Chojnowski Mirosław (kierowca) oraz Paweł Hejman (foto).

 

1993.IX.12 – Cienin Kościelny – VIII Rejonowe Zawody Sportowo-Pożarnicze „Seniorów”

seniorzy Lądek II  – 1 miejsce

seniorzy Lądek I – 2 miejsce

Lądek III ( 16-18 lat )  –  6 miejsce

 

1993.X.02 – Kraków – Mistrzostwa Polski wg regulaminu 1/85 K-ta Głównego

Lądek „seniorzy” – 11 miejsce  Wrzesiński Wojciech – Dowódca, Parus Jerzy, Wrzesiński Bogdan, Wrzesiński Zenon, Dudziński Krzysztof, Orchowski Jerzy, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Przespolewski Andrzej, Pawela Radosław, Remienica Paweł

 

1994.V.14 – Langenbach ( Niemcy ) – Międzynarodowe Zawody Pożarnicze CTIF

Lądek gr. A – 2 m-sce (419,2 pkt.) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. B – 1 m-sce (438,7 pkt.)-Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Szmyt Józef, Śmigielski Stanisław. Opiekunem drużyn był  Komendant Rejonowy PSP w Słupcy mł. kpt. Mariusz Roga, tłumaczem kpt. Lech Janiak, kierowcą Mirosław Chojnowski.

 

1994.07.01-03 – Stockerau – 44 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. B – 1 m- ce  ( 392 pkt. ) –  Szygenda Marian, Przespolewski Andrzej , Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon , Pawela Włodzimierz , Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szmyt Józef, Wrzesiński Eugeniusz, Przespolewski Tadeusz, Śmigielski Stanisław. Drużynie towarzyszyli: – Wojciech Mendelak, Roga Mariusz, Janiak Lech, Chojnowski Mirosław.

 

 

1995.06.30 – Wolkersdorf – 45 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. B –   ( 395 pkt. ) – Szygenda Marian, Przespolewski Andrzej , Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon , Pawela Włodzimierz , Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szmyt Józef, Wrzesiński Eugeniusz, Przespolewski Tadeusz, Śmigielski Stanisław. Drużynie towarzyszyli: – Roga Mariusz, Janiak Lech, Chojnowski Mirosław

 

1995.08.25-27 – Lądek – I  Międzynarodowe Zawody Pożarnicze wg reg. CTIF

Lądek gr. A – 1  m-ce ( 423,3 pkt.) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. B – 1  m-ce ( 446,4 pkt.) – Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Szmyt Józef, Śmigielski Stanisław

 

1995.09.17 – Słupca – IX Rejonowe Zawody Sportowo-Pożarnicze „Seniorów” reg. 1/85.

seniorzy Lądek II  – 1 miejsce – Wrzesiński Wojciech, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Zenon, Remienica Paweł, Dudziński Krzysztof, Przespolewski Andrzej, Nowiszewski Ryszard, Piasecki Krzysztof.

seniorzy Lądek I – 3 miejsce – Szumiłowski Błażej, Orchowski Marian, Pawela Radosław, Pawela Sebastian, Bartczak Robert, Frankiewicz Krzysztof, Golimowski Piotr, ?????

seniorzy Lądek III (16-18)  – ??? miejsce – Pawela Mariusz, Byczyński Marcin, Wróbel Artur, Orchowski Marcin, Piasecki Patryk, Pawela Adam, Frankiewicz Zbigniew ?????

 

1995.IX.23 – Hustedt ( Niemcy ) – Międzynarodowe Zawody Pożarnicze CTIF

Lądek gr. A – 1 miejsce ( 390,9 pkt. ) – Pawela Radosław , Pankros Zbigniew, Dudziński Krzysztof, Pawela Mariusz , Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian , Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz,

Lądek gr. B –  miejsce ( 394,0 pkt. ) – Przespolewski Tadeusz, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Szmyt Józef, Wrzesiński Eugeniusz

Podczas zawodów drużynom towarzyszyli: Roga Mariusz, Kasznia Jerzy, Janiak Lech, Młodożeniec Stanisław, Chojnowski

Mirosław (kierowca) oraz Paweł Hejman (foto).

 

1996.VI.23 – Koło –VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze „Seniorów” reg. 1/85 – CTIF

oraz MDP – CTIF

Seniorzy – Lądek I – 1 miejsce – Wrzesiński  Zenon, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Golimowski Piotr, Dudziński Krzysztof , Miszel Maciej, Orchowski  Marian, Szumiłowski Błażej, Pawela Radosław, Bartczak Robert

Seniorzy – Lądek II – 2 miejsce

MDP Lądek „chłopcy” – 3 miejsce

 

1996.VIII.23-25  – Kościan  ( woj. Leszczyńskie ) Centralne eliminacje do Olimpiady  Pożarniczej CTIF w Danii 1997’

 

Lądek gr. C – 2 miejsce – Szygenda Wioletta, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Rdesińska Magdalena.

Lądek gr. B – 2 miejsce – Grzybowski Zbigniew, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Dudziński Krzysztof, Śmigielski Stanisław

 

1996.VIII.23-25 – Kościan ( Polska ) – Międzynarodowe Zawody Pożarnicze CTIF

Lądek gr. A – 2 m-ce   (46 sek. ćw. boj.; 61,1 sek. sztaf.= 392,2 pkt.) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Eugeniusz.

Lądek gr. B – 2 m-ce   (42,5 sek. ćw. boj., 68,6 sek. sztaf.=398,9 pkt.) – Grzybowski Zbigniew, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Dudziński Krzysztof, Śmigielski Stanisław.

Lądek gr. C – 3 m-ce (64,4 sek. ćw. boj., 65,7 sek. sztaf.=349,9  pkt.) – Szygenda Wioletta, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Rdesińska Magdalena.

 

1996.IX.21-23 .Częstochowa – Mistrzostwa Polski wg reg. 1/85 K-ta Gł. oraz CTIF Centralne eliminacje do Olimpiady Pożarniczej CTIF w Danii

Lądek  gr. A – 9 m-sce Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Zenon.

sztafeta pożarnicza – 1 miejsce – Mistrzostwo Polski ( 56,85 sek. )

ćw. bojowe CTIF – 11 miejsce ( 43,5 sek. + 25 pkt. karnych )

ćw. bojowe „na mokro”  – 17 miejsce ( 54,55 sek. )

 

1997 – Sprawdziany   kadry narodowej  przed  Olimpiadą w Herning – Dania

02.V. – Parczew

10.V. – Rzeszów

24.V. – Lądek

07.VI. – Zdzieszowice

22.VI. – Kościan

 

1997.VI.28 – Schwechat – 47 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. A – 2 miejsce  ( 390,4 pkt. ) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Eugeniusz.

Lądek gr. B   ( 373 pkt. ) – Grzybowski Zbigniew, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Szygenda Marian, Dudziński Krzysztof, Śmigielski Stanisław.

Drużynom towarzyszyli: Roga Mariusz, Wacławik Maciej, Chojnowski Mirosław.

 

1997.VII.06-12 – Herning (Dania)  – XI Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. B – 27 m-ce (383,1 pkt.) – srebrny medal – Szygenda Marian , Grzybowski Zbigniew, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. C – 4  m-ce (379,0 pkt.) – złoty medal – Burda Beata, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Roman Daria.

Drużynom towarzyszyli: Roga Mariusz, Śmigielski Stanisław, Orchowski Jerzy  oraz  Maćkowski Mariusz.

 

1997.VIII.23 – Strzałkowo. X Rejonowe Zawody Sportowo-Pożarnicze „Seniorów” wg regulaminu  1/85 K-ta Głównego oraz  reg. CTIF

seniorzy Lądek I   – 1 miejsce

seniorzy Lądek I I – 2 miejsce

Lądek III ( 16-18 lat )  – 3 miejsce

KDP Lądek –  9 miejsce

 

1998.07.2-7 –  Ternitz – 48 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. B – 1 miejsce ( 393,3 pkt. )-  Szygenda Marian , Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz , Wrzesiński Zenon, Pawela Włodzimierz , Parus Jerzy,  Rdesiński Aleksy, Grzybowski Zbigniew, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz Drużynie towarzyszyli – Orchowski Jerzy, Janiak Lech, Kubiak Marek, Wacławik Maciej, Kasznia Jerzy, Chojnowski Mirosław.

 

1998.VIII – Golina – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP reg. CTIF

MDP OSP Lądek „dziewczęta”– 2 m-ce

MDP OSP Lądek „chłopcy”– 4 m-ce

 

1998.VIII.25-27 – Lądek – II  Międzynarodowe Zawody Pożarnicze CTIF

Lądek 1 gr. A – 1 m-ce (37,5 sek. ćw. boj; 58,75 sek. sztaf.= 403,75 pkt.) – Maćkowski Mariusz Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Pawela Radosław.

Lądek 2 gr. A – 6  m-ce ( 386,80 pkt. ) Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Wrzesiński Karol, Szygenda Adam, Zawal Dariusz, Byczyński Marcin, Frankiewicz Krzysztof, Maćkowski Maciej, Rewes Tomasz

Lądek gr. B – 1 m-ce (42 sek. ćw. boj.; 64,5 sek. sztaf.=  404,5 pkt. ) – Szygenda Marian , Grzybowski Zbigniew, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. C – 1 m-ce (43,3 sek. ćw. boj.; 70,8 sek. sztaf.= 385,9 pkt. ) – Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Roman Daria

 

1999.07.03 – Langenlois – 49 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. A,  1  m-ce  (48,7 sek. ćw. boj. 58,9 sek. sztaf.= 393,4 pkt.) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Maćkowski Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Bartosz, Szygenda Adam..

Lądek gr. B,  4 m-ce (69,8 sek. ćw. boj. 62,8 sek. sztaf.= 379,5 pkt.) – Szygenda Marian, Przespolewski Andrzej, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Orchowski Jerzy, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz.

Drużynom towarzyszyli: Naranowicz Jan ( K-t Wielkopolski PSP ),  Roga Mariusz ( K-t Powiatowy PSP), Blige Zdzisław,

Janiak Lech, Kasznia Jerzy, Chojnowski Mirosław.

 

 

1999.VIII.29 – Lądek. I Powiatowe Zawody Sport.-Poż. reg. 1/85, 12-15, 16-18 lat,  „Seniorzy”

12-15 chłopcy – 1 m-ce – Grześkiewicz Daniel, Kujawa Dawid, Zawal Karol, Nagórski Robert, Wrzesiński Karol, Pęczkowski Andrzej, Frankiewicz Paweł, Gomulski Dariusz.

12-15 dziewcząt – 1 m-ce – Pająkowska Michalina, Nowak Ilona, Grześkiewicz Julita, Gomulska Aneta, Szubińska Sylwia, Pęczkowska Kinga, Jarząbek Natalia, Stogińska Katarzyna.

16-18 chłopców – 4 m-ce – Maćkowski Paweł, Maćkowski Maciej, Zawal Dariusz, Szygenda Adam, Burda Bartosz, Wrzesiński Bartosz, Frankiewicz Piotr, Kwaśny Marcin.

seniorzy Lądek I  – 1 m-ce – Pawela Radosław, Wrzesiński Zenon, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Orchowski Jerzy, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Orchowski Adam.

seniorzy Lądek II – 2 m-ce – Szumiłowski Błażej, Maćkowski Mariusz, Pawela Mariusz, Przespolewski Andrzej, Grzybowski Zbigniew, Rewes Tomasz, Frankiewicz Krzysztof, Dudziński Krzysztof.

 

2000.VI.03 – Międzychód – I Wielkopolskie Zawody Sportowo – Pożarnicze

Seniorzy – Lądek  –  8 m-ce (45 + 10 sek. – ćw. boj., 59 sek.- sztaf.) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wrzesiński Zenon,

KDP Lądek–  1 m-ce  (53 sek. – ćw. boj., 74 sek.-sztaf.) – Roman Daria, Frankiewicz Sylwia, Wrzesińska Justyna, Parus Monika, Piasecka Karolina, Wrzesińska Ilona, Roman Żaneta, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesiński Zenon

 

2000.VII.01 – Hollabrun – 50 Międzynarodowe   Mistrzostwa   Dolnej  Austrii

Lądek gr. A – 2 m-ce  ( 393,4 pkt. ) – Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Wrzesiński Bartosz, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Szygenda Adam, Wrzesiński Eugeniusz.

Lądek gr. C  – 2  m-ce ( 379,5 pkt.) – Roman Daria, Frankiewicz Sylwia, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Roman Żaneta, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta

 

2000.VIII.11-13 – Lądek  (woj. Wlkp) Centralne eliminacje do Olimpiady Pożarniczej CTIF

Lądek I gr. A – 2 m-ce (38,4 sek.– ćw. boj, 64,1 sek.-sztaf.)-Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Pawela Mariusz, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Wróbel Artur

Lądek  II gr. A – 3 m-ce (40,7 sek. – ćw. boj., 65,5 sek. – sztaf.) – Szumiłowski Patryk, Piasecki  Patryk, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Wrzesiński Karol, Szygenda Adam, Zawal Dariusz, Maćkowski Maciej, Orchowski Adam,

Lądek gr. B – 3 m-ce ( 59,3 sek. – ćw. boj., 72, 0 sek.- sztaf.) – Szygenda Marian , Grzybowski Zbigniew, Kasprzyk Jan, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Dudziński Krzysztof, Frankiewicz Krzysztof

Lądek gr. C – 2 m-ce ( 46,0 sek. – ćw. boj., 75,5 sek.- sztafeta ) – Roman Daria , Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Frankiewicz Sylwia.

 

2000.IX.28-30 – Częstochowa – Mistrzostwa Polski wg reg. z marca 2000 roku.

„MISTRZ POLSKI”

KDP Lądek   –  1  miejsce – klasyfikacja generalna – 114,27 –  Roman Daria, Frankiewicz Sylwia, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta,Wrzesiński Zenon – mechanik, Sławomir Kaczorkiewicz – kierownik oraz tłumy kibiców.

sztafeta pożarnicza – 3 miejsce –  (  67,2  sek. )

ćw. bojowe „na mokro”  – 1  miejsce ( 47,07 sek. )

 

2001 r.  Sprawdziany   kadry narodowej  przed  Olimpiadą w Kuopio – Finlandia

26.V. – Milanów

09.VI. – Bucz

23.VI. – Lądek

07.VII. – Pleszew

 

2001.VII.22-31 – Kuopio (Finlandia)  – XII Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek II gr. A – 12 m-ce (38,3 sek. – ćw.boj., 63,4 -sztaf.) Złoty medal – Piasecki  Patryk, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Wrzesiński Karol, Szygenda Adam, Zawal Dariusz, Maćkowski Maciej, Orchowski Adam, Pawela Mariusz, Miętkiewicz Artur

Lądek I gr. A – 28 m-ce (53 sek. – ćw.boj., 63,8 – sztaf.) Srebrny medal- Pawela Radosław, Orchowski Jerzy, Golimowski Piotr, Bartczak Robert, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Miszel Maciej, Maćkowski Mariusz, Waszak Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. B – 10 m-ce (46,9 sek. – ćw. boj., 70,3 – sztaf.) Złoty medal- Szygenda Marian , Grzybowski Zbigniew, Kaczorkiewicz Sławomir, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon,  Pawela Włodzimierz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Dudziński Krzysztof,  Kasznia Jerzy

Lądek gr. C – 11 m-ce (67,8 sek.- ćw. boj., 79,9- sztaf.) Brązowy medal– Roman Daria , Wrzesińska Olga, Śmigielska Edyta, Wrzesińska Ilona, Parus Monika, Łęczyńska Anna, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Roman Żaneta, Frankiewicz Sylwia

 

2001.IX.22 – Słupca. II Powiatowe  Zawody Sportowo-Pożarnicze  wg reg. 1/85 drużyn  12-16 oraz  reg. 2000 gr. „A”, „C”

12-15 chłopcy – 1 miejsce (34 sek. – ćw. boj., 125 sek.- sztaf.) – Bagrowski Paweł, Kujawa Wojciech, Zawal Karol, Nagórski Robert, Wrzesiński Karol, Augustyniak Bogdan, Frankiewicz Paweł, Nowak Norbert.

seniorzy gr. „A” Lądek I   – 1 miejsce (39 sek. – ćw. boj., 57 sek.- sztaf.) – Pawela Radosław, Wrzesiński Zenon, Maćkowski Mariusz, Pawela Mariusz, Orchowski Jerzy, Nowiszewski Ryszard, Pawela Sebastian, Waszak Krzysztof.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 2 miejsce (43 sek. – ćw. boj, 56 sek.- sztaf.) – Piasecki Patryk, Warczygłowa Bartosz, Szygenda Adam, Grzybowski Zbigniew, Orchowski Adam, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Zawal Dariusz.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 miejsce (49 sek. – ćw. boj., 66 sek.- szt.) – Wrzesińska Ilona, Frankiewicz Sylwia, Piasecka Karolina, Wrzesińska Justyna, Parus Monika, Pęczkowska Kinga, Jarząbek Natalia, Roman Daria.

 

2002.II.15 – Lądek –  odsłonięcie tablicy nadającej Ochotniczej Straży Pożarnej w Lądku

  1.      Józefa Wrzesińskiego.

 

2002.VI.22 – Turek – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTiF

MDP OSP Lądek „chłopcy– 2 m-ce  (906 pkt ćw. boj.; 83 sek. sztaf.= 989 pkt.) – Juszczak Dariusz, Królasik Zbigniew, Orchowski Mateusz, Matuszak Mateusz, Woźniak Sebastian, Warczygłowa Tomasz, Wrzesiński Maksymilian, Woźniak Przemysław, Zawal Paweł.

 

2002.VI.27-30  – Melk n/Dunajem -52 Międzynarodowe  Mistrzostwa  Dolnej  Austrii

Lądek gr. A „brąz” – 1 m-ce  (43,6 sek. ćw. boj.; 52,9 sek. sztaf.= 403,5 pkt.) Piasecki Patryk, Orchowski Jerzy,  Pawela  Mariusz, Szygenda Adam, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Orchowski Adam, Zawal Dariusz, Waszak Krzysztof, Wrzesiński Eugeniusz

Lądek gr. B w „A” „brąz” – 5 m-ce (47,5 sek. ćw. boj.; 56,4 sek. sztaf.= 396,1 pkt.) Szygenda Marian, st. kpt. Mariusz Roga, Grzybowski Zbigniew, Frankiewicz Włodzimierz, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Zenon, Burda Bartosz, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy.

Lądek gr. A  „srebro” – 5 m-ce  (81,5 + 55 sek. ćw. boj.; 51,5 sztaf.= 312,3 pkt.) Piasecki Patryk, Orchowski Jerzy,  Pawela  Mariusz, Szygenda Adam, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Orchowski Adam, Zawal Dariusz, Waszak Krzysztof. Tłumaczem ekipy był Waindok Henryk, kierowca: Włodzimierz Nowakowski.

 

2002.VIII.17 – Lądek  II Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze jed. OSP

Seniorzy – Lądek  –  dyskwalifikacja ( 37,4 sek. – ćw. boj., 58,7 sek.- sztaf ) Bartosz Burda, Pawela  Mariusz, Orchowski Jerzy, Szygenda Adam, Waszak Krzysztof, Wrzesiński Bartosz, Orchowski Adam, Wrzesiński Zenon.

KDP Lądek   –  1 miejsce  ( 45,9 sek. – ćw. boj., 68,0 sek.-sztaf. ) Daria Roman,  Parus Monika, Dominika Osowicz, Sylwia Frankiewicz, Justyna Miętkiewicz, Karolina Piasecka, Olga Warczygłowa, Żaneta Roman, mech.–Wrzesiński Zenon

 

2003.VIII.31 – Słupca. III Powiatowe  Zawody Sportowo-Pożarnicze  wg reg. CTIF-MDP  12-16 oraz  reg. 2000 gr. „A”, „C”

12-16 dziewcząt – 1 m-sce (906 – ćw. boj., 91 – sztaf. = 997 pkt.) – Grzybowska Magdalena, Sobczak Milena, Królasik Agnieszka, Nowak Elżbieta, Orchowska Marika, Kaczorkiewicz Agata, Nagórska Sylwia, Sobieraj Karolina, Szkudlarek Magdalena, Kaczor Anna.

12-16 chłopcy – 1 m-sce (915-boj., 101-sztaf.= 1016 pkt.) – Juszczak Mariusz, Woźniak Przemysław, Wrzesiński Maksymilian, Królasik Zbigniew, Nowak Norbert, Warczygłowa Tomasz, Woźniak Sebastian, Matuszak Mateusz, Sobczak Arkadiusz, Pęczkowski Rafał, Matuszak Rafał.

seniorzy gr. „A” Lądek I   – 1 m-sce (39 sek.–ćw.boj., 57,7 sek.- sztaf.) – Burda Bartosz, Grzybowski Zbigniew, Wrzesiński Bartosz, Pawela Mariusz, Orchowski Jerzy, Szygenda Adam, Pawela Sebastian, Waszak Krzysztof.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 3 m-sce (41 s.–ćw. boj, 62,4 sek.- sztaf.) – Pawela Radosław, Warczygłowa Bartosz, Kujawa Wojciech, Maćkowski Maciej, Wrzesiński Karol, Kujawa Dawid, Rewers Filip, Warczygłowa Piotr, Grześkiewicz Daniel, Frankiewicz Paweł.

kobiety gr. „C” KDP Lądek I – 1 m-sce (48,9 s.–ćw. boj., 69,2 s.- sztaf.) – Roman Daria, Frankiewicz Sylwia, Piasecka Karolina, Miętkiewicz Justyna, Parus – Orchowska  Monika, Osowicz Dominika, Roman Żaneta, Warczygłowa Olga, Wrzesiński Zenon.

kobiety gr. „C” KDP Lądek II – 2 m-sce (56 s.–ćw. boj., 73,6 s.- sztaf.) – Zawal Anna, Burda Beata, Grześkiewicz Julita, Pająkowska Michalina, Kaszuba Ilona, Pęczkowska Kinga, Nowak Ilona, Szubińska Sylwia, Warczygłowa Piotr.

 

 

2003.IX.13-14 . Toruń – Mistrzostwa Polski wg reg. z  2000 r. „na mokro”

OSP Lądek gr. „A”  – 3  miejsce – klasyfikacja generalna – 95,21

sztafeta pożarnicza – 7 miejsce –  (  56,55 sek.)

ćw. bojowe „na mokro”  – 2  miejsce ( 38,66 sek.) – Burda Bartosz, Pawela Mariusz, Pawela Radosław, Kujawa Wojciech, Pawela Sebastian, Orchowski Jerzy, Wrzesiński Bartosz, Szygenda Adam, Maćkowski Maciej, Grzybowski Zbigniew.

KDP Lądek gr. „C”   – 7  m-ce – klasyfikacja generalna – 122,01

sztafeta pożarnicza – 13 m-ce –  (66,3 + 5 pkt. karnych = 71,3)

ćw. bojowe „na mokro”  – 4  m-ce ( 50,83 sek. ) Daria Roman, Żaneta Roman, Dominika Osowicz, Monika Parus-Orchowska, Sylwia Frankiewicz, Justyna Miętkiewicz, Karolina Piasecka, Olga Warczygłowa, Julita Grześkiewicz, Wrzesiński Zenon.

 

2004.VI.06 – Lądek – Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskich Zawodów  Sport.–Poż. CTIF

  1. „A” – Lądek I – 1 miejsce ( 35,6 sek. – ćw. boj., 59,3 sek.-sztafeta = 405,1) – Pawela  Radosław, Królasik Zbigniew, Orchowski  Jerzy, Pawela Mariusz, Kujawa Mirosław, Szygenda  Adam, Burda Bartosz, Wrzesiński  Bartosz, Maćkowski Maciej, Pawela Sebastian.
  2. „A”- Lądek II – 3 miejsce (46,3 sek. – ćw. boj., 62,6 sek.– sztaf.=391,1) – Woźniak Sebastian, Stogiński Damian, Nagórski Robert, Warczygłowa Tomasz, Rychlewski Michał, Warczygłowa Bartosz, Szczepaniak Tomasz, Wrzesiński Karol, Frankiewicz Paweł.
  3. „B”- Lądek III – 1 miejsce (40,3 sek. – ćw. boj., 64,0 sek.- sztaf. = 411,7) – Szygenda Marian, Frankiewicz Włodzimierz, Grzybowski Zbigniew, Golimowski  Piotr, Kaczorkiewicz Sławomir, Wrzesiński Zenon, Nowiszewski Ryszard, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Pawela Włodzimierz.
  4. „C” KDP – Lądek IV – 1 miejsce (46,8 sek. – ćw. boj., 65,6 sek.- sztafeta= 387,6) – Roman Daria, Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Osowicz Dominika, Staszak Paulina, Piasecka Karolina, Pająkowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Frankiewicz Sylwia.

 

2004.VI.22 – Turek – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

MDP Lądek „chłopcy” – 5 m-ce  (1010,8 pkt) – Juszczak Mariusz, Woźniak Przemysław, Wrzesiński Maksymilian, Rychlewski Damian, Matuszak Mateusz, Sobczak Arkadiusz, Matuszak Rafał, Zaradniak Adam, Nowiszewski Mateuszk, Jarząbek Rafał.

 

MDP Lądek „dziewczęta” – 4 m-ce  (1000,8 pkt) – Grzybowska Magdalena, Sobczak Milena, Królasik Agnieszka, Nowak Elżbieta, Orchowska Marika, Kaczorkiewicz Agata, Nagórska Sylwia, Sobieraj Karolina, Szkudlarek Magdalena, Cierzniak Joanna.

 

2004.07.01-04  – St.  Polten  – 54 Międzynarodowe Mistrzostwac Dolnej Austrii.

  1. „A” w klasie „srebrnej” 1 m-sce (64,0 sek. – ćw. boj., 54,2 sek.- sztafeta= 381,8)- mł. bryg Mariusz Roga, asp. Jerzy Orchowski, asp. Mariusz Pawela, Zenon Wrzesiński, Bartosz Wrzesiński, Włodzimierz Frankiewicz, Bartosz Burda, Sebastian Pawela, Ryszard Nowiszewski.
  2. „A” w klasie „brązowej” 6 m-sce (49,7 sek. – ćw. boj., 53,2sek.-sztaf.= 382,1) – mł. bryg. Mariusz Roga – dowódca, asp. Orchowski Jerzy, asp. Pawela Mariusz, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Kujawa Mirosław, Królasik Zbigniew, Pawela Sebastian,  Wrzesiński Zenon, Wrzesiński Eugeniusz.
  3. „B” w klasie „brązowej” 2 m-sce (42,4 sek.–ćw. boj., 62,8 sek.- sztaf.= 400,1) – Szygenda Marian, Grzybowski Zbigniew, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, st.kpt. Sławomir Kaczorkiewicz, Golimowski Piotr, Nowiszewski Ryszard.

Opiekun i tłumacz bryg. Lech Janiak

 

2004.09.17-19 Parczew woj. Lubelskie – Ogólnopolskie Zawody Sport.-Poż. wg Reg. CTIF

 

Lądek I gr. „A” – 2 m-ce (38,8 sek.– ćw. boj., 56,3 sek.-sztaf.= 404,9) Woźniak Sebastian, Stogiński Damian, Orchowski  Jerzy, Warczygłowa Tomasz, Królasik Zbigniew, Warczygłowa Bartosz, Szczepaniak Tomasz, Wrzesiński Karol, Wrzesiński  Bartosz, Piasecki Patryk.

 

Lądek III gr. „B”– 1 m-ce (39,7 sek.– ćw. boj., 67,2 sek.-sztaf.= 410,1) Szygenda  Marian, Pawela Włodzimierz, Grzybowski  Zbigniew, Frankiewicz Włodzimierz, Dudziński Krzysztof, Wrzesiński Zenon, Nowiszewski Ryszard, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Golimowski  Piotr.

 

Lądek IV gr. „C” KDP – 2 m-ce (52,0 sek.– ćw. boj., 67,4 sek.-sztaf.= 380,6) Roman Daria, Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Osowicz Dominika, Staszak Paulina, Piasecka Karolina, Pająkowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Parus Marta.

 

2005 r.  Sprawdziany   kadry narodowej  przed  Olimpiadą CTIF w Varażdin w Chorwacji

21.V. – Lądek

11.VI. – Parczew

25.VI. – Pleszew

 

2005.VII.17-24 – Varażdin (Chorwacja)  – XIII Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. C – 3 m-ce (47,5 sek.- ćw. boj., 61,67- sztaf= 390,83 pkt) Złoty medal – Roman Daria, Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Osowicz Dominika, Staszak Paulina, Piasecka Karolina, Pająkowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Parus Marta, Miętkiewicz Justyna.

 

Lądek gr. B –15 m-ce (41,5+10kar–ćw. boj. 64,41–sztaf= 403,09 pkt) Złoty medal – Szygenda Marian, Pawela Włodzimierz, Grzybowski  Zbigniew, Frankiewicz Włodzimierz, Kaczorkiewicz Sławomir, Wrzesiński Zenon, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Pawela Radosław, Wrzesiński Eugeniusz.

 

Lądek gr. A –46 m-ce (36,3+30kar–ćw.boj, 54,1–sztaf = 379,6 pkt) Srebrny medal – Pawela Sebastian, Orchowski Jerzy, Warczygłowa Tomasz, Królasik Zbigniew, Szygenda Adam, Szczepaniak Tomasz, Wrzesiński Karol, Wrzesiński  Bartosz, Burda Bartosz, Woźniak Sebastian, Stogiński Damian.

 

2005.IX.11 – Orchowo – IV Powiat. Zaw. Sport-Poż.  reg. CTIF – MDP,  2000 gr. „A” – „C”

12-16 dziewcząt MDP Lądek – 1 miejsce (948 – ćw. boj., 90 – sztaf. = 1038 pkt.) – Grzybowska  Magdalena,  Sobczak  Milena,  Królasik  Agnieszka, Nagórska Sylwia, Orchowska Marika, Kaczorkiewicz  Agata,  Nowak  Elżbieta,  Sobieraj  Karolina,  Szkudlarek  Magdalena

chłopcy 12-16 MDP Lądek II – 1 miejsce (947-boj., 99-sztaf.= 1046 pkt.)– Sobieraj  Kamil,  Majewski  Dariusz,  Maćkowski  Marcin,  Nowak  Eryk,  Moliński  Maciej, Jarząbek Rafał, Pęczkowski Rafał, Marciniak Damian, Dudziński Marcin, Kowalski Michał

chłopcy 12-16 MDP Lądek  I – 2 miejsce (940-boj., 89-sztaf.= 1029 pkt.) – Juszczak  Mariusz,  Nowiszewski  Mateusz,  Zawal  Paweł,  Matuszak  Rafał,  Matuszak  Mateusz, Orchowski Mateusz, Woźniak Przemysław, Nowak Krystian, Sobczak Arkadiusz, Orchowski Wojciech

seniorzy gr. „A” Lądek I – 1 m-sce (38 sek.–ćw.boj, 58 sek.- sztaf.=96 pkt.) Burda Bartosz, Kujawa Mirosław, Stogiński Damian, Wrzesiński Bartosz, Szygenda Adam, Orchowski Jerzy, Nagórski Robert, Grzybowski Zbigniew

seniorzy gr. „A” Lądek II – 2 miejsce (39 sek.–ćw.boj, 58,1 sek.- sztaf. = 97,1 pkt.) Bagrowiski  Paweł,  Królasik Zbigniew Warczygłowa  Tomasz,  Woźniak  Sebastian,  Wrzesiński  Karol,  Szczepaniak  Tomasz, Pawela Radosław, Warczygłowa Piotr

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (45 sek.–ćw. boj., 65 sek.- sztaf. = 110 pkt.) – Parus Marta, Osowicz  Dominika,  Staszak  Paulina,  Piasecka  Karolina,  Pająkowska  Michalina, Parus-Orchowska Monika, Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Wrzesiński Zenon – mechanik

 

2006.VI.26 – Tuliszków – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

chłopcy 11 – 16 lat MDP Lądek – 1 m-ce  (96,3 + 942,3 = 1038,6 pkt.) – Juszczak Mariusz, Majewski Dariusz, Kaczorkiewicz Tomasz, Nowak Eryk, Zawal Paweł, Woźniak Przemysław, Jarząbek Rafał, Dudziński Marcin, Nowak Krystian, Kamil Sobieraj.

dziewczęta 11 – 16 lat MDP Lądek  – 6 m-ce  (77 + 889,7 = 966,7 pkt) – Grzybowska Magdalena, Warzychowska Michalina, Sobczak Milena, Orchowska Marika, Kaczorkiewicz Agata, Durska Daria, Nagórska Sylwia, Sobieraj Karolina, Szmyt Marlena.

 

2006.06.29-07.01 – Raabs Thaya – 56 Międzynarodowe Mistrzostwa Dolnej Austrii.

– powódź w miejscowości Raabs – zawody odwołane

  1. „A” – Kujawa Mirosław, Orchowski Jerzy, Wrzesiński Bartosz, Burda Bartosz, Warczygłowa Tomasz, Królasik Zbigniew, Pawela Sebastian, Wrzesiński Karol, Woźniak Sebastian.
  2. „B” – Szygenda Marian, Grzybowski Zbigniew, Frankiewicz Włodzimierz, Wrzesiński Zenon, Parus Jerzy, Rdesiński Aleksy, Dudziński Krzysztof, Nowiszewski Ryszard, Wrzesiński Eugeniusz, Pawela Radosław. Opiekun i tłumacz bryg. Lech Janiak, kierowca Dionizy Koczorowski.

 

2006.09.09 – Kleczew – III Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP

KDP Lądek  gr. „C” –  1 m-ce  ( 49,2 sek. – ćw. boj., 67,2 sek.-sztaf. ) – Monika Parus – Orchowska, Dominika Osowicz, Marta Parus, Michalina Pająkowska, Elżbieta Nowak, Paulina Staszak, Magdalena Szkudlarek, Sylwia Szubińska,  mech.– Zenon Wrzesiński

Seniorzy – Lądek gr. „A” –  1 m-ce  ( 36,9 sek. – ćw. boj., 57,3 sek.- sztaf) – Paweł Bagrowski, Mirosław Kujawa, Jerzy Orchowski, Adam Szygenda, Mateusz Matuszak, Bartosz Wrzesiński, Zbigniew Królasik, Karol Wrzesiński, Sebastian Pawela.

 

2006.09.30 – 10.01 – Słubice – Krajowe Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

chłopcy 11-16 lat MDP Lądek  – 14 m-ce  (100 + 942 = 1042 pkt.) – Juszczak Mariusz, Majewski Dariusz, Kaczorkiewicz Tomasz, Nowak Eryk, Zawal Paweł, Woźniak Przemysław, Jarząbek Rafał, Dudziński Marcin, Nowak Krystian, Kamil Sobieraj.

 

2007.09.01 – Płock – XII Krajowe Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek OSP reg. „na mokro”

OSP Lądek gr. „A”  – 2  miejsce – klasyfikacja generalna – 91,19

sztafeta pożarnicza – 3 miejsce –  (  55,4 sek.)

ćw. bojowe „na mokro”  – 2  miejsce ( 35,79 sek.) – Bagrowski Paweł, Królasik Zbigniew, Orchowski Jerzy, Matuszak Mateusz, Woźniak Sebastian, Wrzesiński Bartosz, Szygenda Adam, Wrzesiński Zenon i Maćkowski Marcin.

KDP Lądek gr. „C”   – 12  m-ce – klasyfikacja generalna – 122,01

sztafeta pożarnicza – 4 m-ce –  (65,8 sek.)

ćw. bojowe „na mokro”  – 14  m-ce ( 62 sek.), Warczygłowa Olga, Szkudlarek Magda, Szubińska Sylwia, Parus-Orchowska Monika, Matuszewska Agnieszka, Rewers Karolina, Nowak Elżbieta, Pająkowska Michalina, Wrzesiński Zenon.

 

2007.09.09 – Zagórów – V Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 12-16 MDP Lądek – 1 miejsce (937 – ćw. boj., 91 – sztaf. = 1028 pkt.) – Mostowiak Eryka,  Sobczak  Milena, Warzychowska Michalina, Kaczor Anna, Durska Daria, Król Emilia, Nagórska Sylwia, Kaczorkiewicz Agata,  Szmyt Marlena, Pietrzak Dominika.

chłopcy 12-16 MDP Lądek I – 1 miejsce (952-boj., 100 -sztaf.= 1052 pkt.) – Juszczak Mariusz, Majewski Dariusz, Kaczorkiewicz Tomasz, Nowak Eryk, Zawal Paweł, Woźniak Przemysław, Jarząbek Rafał, Dudziński Marcin, Nowak Krystian, Cierzniak Cezary.

chłopcy 12-16 MDP Lądek  II – 2 miejsce (947-boj., 97-sztaf.= 1044 pkt.) – Nowiszewski  Mateusz, Kowalski Michał, Jeliński Adam, Nowak Adrian, Mostowiak Krystian, Nowak Damian, Matuszak  Rafał, Orchowski Wojciech, Smoliński Adam, Grzybowski Sebastian.

seniorzy gr. „A” Lądek I – 1 m-sce (35 sek.–ćw.boj, 55 sek.- sztaf.=90 pkt.) Bagrowski Paweł, Burda Bartosz, Kujawa Mirosław, Wrzesiński Bartosz, Szygenda Adam, Orchowski Jerzy, Matuszak Mateusz, Wrzesiński Zenon.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 3 miejsce (40 sek.–ćw.boj, 63 sek.- sztaf. = 103 pkt.) Zawal Karol, Woźniak  Sebastian, Rychlewski Damian, Orchowski Mateusz, Maćkowski Marcin, Rychlewski Michał, Wojewoda Krystian, Grzybowski Zbigniew

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (46 sek.–ćw. boj., 67 sek.- sztaf. = 113 pkt.) – Warczygłowa Olga,  Staszak Paulina, Rewers Karolina, Pająkowska  Michalina, Nowak Elżbieta, Parus-Orchowska Monika, Szubińska Sylwia, Szkudlarek Magda, Matuszewska Agnieszka, Wrzesiński Zenon – mechanik.

 

2008.VI.21 – Kleczew – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

MDP Lądek 2 „chłopcy” – 1 m-ce  (1040 pkt) – Kamil Sobieraj, Damian Nowak, Cezary Cierzniak, Michał Kowalski, Łukasz Jaszczak, Wojciech Orchowski, Adrian Nowak, Maciej Patrzykąt, Hubert Lewandowski, Baśkiewicz Krzysztof

 

MDP Lądek 1 „chłopcy” – 6 m-ce  (1009 pkt) – Mateusz Nowiszewski, Dariusz Majewski, Dariusz Furmaniak, Eryk Nowak, Adam Smoliński, Sebastian Grzybowski, Rafał Matuszak, Krystian Nowak, Marcin Dudziński.

 

 

MDP Lądek „dziewczęta” – 4 m-ce  (997 pkt) – Eryka Mostowiak, Anna Kaczor, Marlena Król, Dominika Pietrzak, Beata Frankiewicz, Natalia Juszczak, Weronika Szkudlarek, Kalina Miszel, Marta Rewers, Alicja Perlińska.

 

2008.VII.05– Lądek – Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskich Zawodów  Sport.–Poż. CTIF

  1. „A” – Lądek I – 2 miejsce ( 42,3 + 5 sek. – ćw. boj., 60,7 sek.-sztafeta = 392,0) – Bagrowski Paweł, Wrzesiński Maksymilian, Kujawa Mirosław, Szygenda  Adam, Wrzesiński  Bartosz, Woźniak Sebastian, Wrzesiński Karol, Bagrowski Tomasz, Woźniak Przemysław, Maćkowski Marcin,
  2. „A”- Lądek II – 3 miejsce (48,2 + 5 sek. – ćw. boj., 61,1 sek.– sztaf.=385,7) – Rychlewski Damian, Jarząbek Rafał, Nowiszewski Mateusz, Juszczak Mariusz, Matuszak Rafał, Zawal Paweł, Kaczorkiewicz Tomasz, Mostowiak Krystian,  Mackowski Marcin, Orchowski Wojciech.

 

  1. „B”- Lądek III – 1 miejsce (41,4 sek. – ćw. boj., 64,9 sek.- sztaf. = 412,1) – Szygenda Marian, Frankiewicz Włodzimierz, Grzybowski Zbigniew, Orchowski Jerzy, Kaczorkiewicz Sławomir, Wrzesiński Zenon, Nowiszewski Ryszard, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Roga Mariusz.
  2. „C” KDP – Lądek IV – 1 miejsce (45,5 sek. – ćw. boj., 69,2 sek.- sztafeta= 385,3) – Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Staszak Paulina, Pająkowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Nagórska Sylwia, Nowak Elżbieta, Szkudlarek Magdalena, Parus Marta, Rewers Karolina,

 

2008.08.16-17 Lądek – Ogólnopolskie Zawody Sport.-Poż. wg Reg. CTIF

  1. „A” – Lądek I – 5 miejsce ( 39,7 + 10 sek. – ćw. boj., 52,81 sek.-sztafeta = 397,49) – Bagrowski Paweł, Wrzesiński Maksymilian, Kujawa Mirosław, Szygenda  Adam, Wrzesiński  Bartosz, Woźniak Sebastian, Wrzesiński Karol, Bagrowski Tomasz, Woźniak Przemysław,
  2. „A”- Lądek II – pk. (396,48) – Waszak Krzysztof, Jarząbek Rafał, Nowiszewski Mateusz, Juszczak Mariusz, Matuszak Rafał, Zawal Paweł, Kaczorkiewicz Tomasz, Mostowiak Krystian,  Orchowski Wojciech, Maćkowski Marcin,

 

  1. „B”- Lądek III – 1 miejsce (43,5 sek. – ćw. boj., 60,56 sek.- sztaf. = 416,94) – Szygenda Marian, Frankiewicz Włodzimierz, Grzybowski Zbigniew, Orchowski Jerzy, Kaczorkiewicz Sławomir, Wrzesiński Zenon, Nowiszewski Ryszard, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Roga Mariusz.
  2. „C” KDP – Lądek IV – 2 miejsce (54,8 sek. – ćw. boj., 62,85 sek.- sztafeta= 382,35) – Szubińska Sylwia, Warczygłowa Olga, Staszak Paulina, Pająkowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Nagórska Sylwia, Nowak Elżbieta, Szkudlarek Magdalena, Rewers Karolina, Parus Marta.

 

2008.09.13-14 – Bydgoszcz – VIII Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP CTIF.

chłopcy 11-16 lat MDP Lądek  – 2 m-ce  (71,3 + 47,17 = 1055,53 pkt.) – Eryk Nowak – Dowódca, Kamil Sobieraj, Damian Nowak, Cezary Cierzniak, Adam Smoliński, Krystian Nowak, Michał Kowalski, Łukasz Jaszczak, Wojciech Orchowski, Adrian Nowak i Maciej Patrzykąt.

 

2009.VII.19-26 – Ostrava (Czechy)  – XIV Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. C – 6 m-ce (50,52 sek.- ćw. boj., 67,24- sztaf= 382,24 pkt) Złoty medal – Rewers Karolina,  Szubińska Sylwia, Sobczak Milena, Staszak Paulina, Król Emilia, Parus – Orchowska Monika, Kaczorkiewicz Agata, Nowak Elżbieta, Warzychowska Michalina, Sobieraj Karolina.

 

Lądek gr. B –13 m-ce (46,84–ćw. boj. 64,79–sztaf= 408,37 pkt) Złoty medal – Szygenda Marian, Grzybowski  Zbigniew, Kaczorkiewicz Sławomir, Frankiewicz Włodzimierz, Orchowski Jerzy, Wrzesiński Bogusław, Parus  Jerzy, Rdesiński Aleksy, Bartczak Robert, Wrzesiński Eugeniusz.

 

Lądek gr. A –27 m-ce (37,41+10kar–ćw.boj, 54,21–sztaf = 398,38 pkt) Srebrny medal – Mostowiak Krystian, Woźniak Przemysław, Wrzesiński Maksymilian, Kujawa Mirosław, Szygenda  Adam, Woźniak Sebastian, Bagrowski Tomasz, Wrzesiński  Bartosz, Matuszak Mateusz, Maćkowski Marcin,

 

2009.09.13 – Słupca – VI Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 12-16 MDP Lądek – 1 miejsce (947 – ćw. boj., 93- sztaf. = 1040 pkt.) – Eryka Mostowiak, Anna Kaczor, Dominika Pietrzak, Weronika Ignaszak, Natalia Juszczak, Marlena Król, Weronika Szkudlarek, Wiktoria Stałowska, Marta Rewers, Beata Frankiewicz, Alicja Perlińska.

chłopcy 12-16 MDP Lądek II– 1 miejsce (945-boj., 106 -sztaf.= 1051 pkt.) – Nowak Eryk, Michał Kowalski, Nowak Krystian, Cierzniak Cezary, Jaszczak Łukasz, Smoliński Adam, Nowak Adrian, Nowak Damian, Orchowski Wojciech, Zaradniak Artur.

chłopcy 12-16 MDP Lądek  I – 5 miejsce (940-boj., 93-sztaf.= 1033 pkt.) – Kamil Sobieraj, Sebastian Grzybowski, Daniel Baczyński, Dariusz Furmaniak, Damian Przybylski, Dariusz Majewski, Maciej Patrzykąt, Adrian Smoliński, Marcin Dudziński, Krzysztof Baśkiewicz.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 2 m-sce (37,1 sek.–ćw.boj, 57,9 sek.- sztaf.=95,0 pkt.) – Krystian Wojewoda, Mateusz Nowiszewski, Przemysław Woźniak, Krystian Mostowiak, Rafał Matuszak, Sebastian Woźniak, Mariusz Juszczak, Mariusz Pawela

seniorzy gr. „A” Lądek I – 7 miejsce (71,5 sek.–ćw.boj, 58,1 sek.- sztaf. = 129,6 pkt.) Tomasz Kaczorkiewicz, Mirosław Wojciech Kujawa, Mateusz Matuszak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Jerzy Orchowski, Maksymilian Wrzesiński, Karol Wrzesiński.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (40,5 sek.–ćw. boj., 65,0 sek.- sztaf. = 105,5 pkt.) – Monika Parus – Orchowska, Paulina Staszak, Michalina Sadłocha, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Sylwia Szubińska, Magdalena Szkudlarek, Emilia Król, Zenon Wrzesiński – mechanik.

 

2010.VI.12 – Kamieniec – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

 

MDP Lądek  „chłopcy” – 2 m-ce  (1054,8 pkt) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Norbert Nowakowski, Cezary Cierzniak, Łukasz Jaszczak, Adrian Nowak, Maciej Patrzykąt, Eryk Nowak, Daniel Baczyński, Sebastian Grzybowski. Opiekun i trener – Jerzy Orchowski

 

 

MDP Lądek „dziewczęta” – 9 m-ce  (1005,8 pkt) – Eryka Mostowiak, Weronika Ignaszak, Kataszyna Sobieraj, Dominika Pietrzak, Natalia Juszczak, Alicja Perlińska, Patrycja Woźna, Paulina Warczygłowa, Paulina Balcerek. Trener – Jerzy Orchowski

 

2010.09.11 – Wągrowiec – IV Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP

KDP Lądek  gr. „C” –  1 m-ce  ( 42 sek. – ćw. boj., 66,87 sek.-sztaf. ) – Elżbieta Nowak, Monika Parus – Orchowska, Paulina Staszak, Michalina Sadłocha, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Magdalena Szkudlarek, Emilia Król, Sylwia Szubińska, Karol Wrzesiński – mechanik.

Seniorzy – Lądek gr. „A” –  4 m-ce  ( 34,7 sek. – ćw. boj., 58,24 sek.- sztaf) – Przemysław Woźniak, Mariusz Juszczak, Sebastian Woźniak, Rafał Matuszak, Krystian Mostowiak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Karol Wrzesiński, Tomasz Kaczorkiewicz.

 

2010.09.11 – Częstochowa – Krajowe Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

chłopcy MDP Lądek – 2 m-ce  (103,8 + 955,2 = 1059,0 pkt) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Norbert Nowakowski, Cezary Cierzniak, Łukasz Jaszczak, Adrian Nowak, Maciej Patrzykąt, Eryk Nowak, Daniel Baczyński, Sebastian Grzybowski. Opiekun i trener – Jerzy Orchowski.

 

2011.08.27 – Lądek- Gminne Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 3 miejsce (930,8 – ćw. boj., 70,3- sztaf. = 1001,1 pkt.) – Olga Furmaniak, Weronika Ignaszak, Katarzyna Sobieraj, Dominika Pietrzak, Natalia Juszczak, Patrycja Woźna, Paulina Warczygłowa, Marta Gauza, Paulina Balcerek, Magdalena Strzelczyk.

chłopcy 10-16 MDP Lądek II – 1 miejsce (956,03-boj., 102,5 -sztaf.= 1058,53 pkt.) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Norbert Nowakowski, Cezary Cierzniak, Łukasz Jaszczak, Adrian Nowak, Maciej Patrzykąt, Eryk Nowak, Daniel Baczyński,

chłopcy 10-16 MDP Lądek  I – 3 miejsce (936,5-boj., 88,7-sztaf.= 1025,2 pkt.) – Aleksander Muszyński, Krzysztof Nowakowski, Artur Wojewoda, Adrian Smoliński, Patryk Balcerek, Krzysztof  Baczyński, Sebastian Grzybowski, Krzysztof Baśkiewicz, Filip Woźny, Mateusz Kieliszak.

seniorzy gr. „A” Lądek I – 1 m-sce (34,0 sek.–ćw.boj, 55,5 sek.- sztaf.=89,5 pkt.) –  Jerzy Orchowski, Mateusz Nowiszewski, Rafał Matuszak, Sebastian Woźniak, Mariusz Juszczak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Mateusz Matuszak,

seniorzy gr. „A” Lądek III – 2 miejsce (36,8 sek.–ćw.boj, 59,5 sek.- sztaf. = 96,3 pkt.) Maksymilian Wrzesiński, Nowak Damian, Smoliński Adam, Jeliński Adam, Krystian Mostowiak, Zbigniew Królasik, Rafał Jarząbek, Wojciech Orchowski, Karol Wrzesiński.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 3 miejsce (36,6 sek.–ćw.boj, 63,4 sek.- sztaf. = 100,0 pkt.) Tomasz Kaczorkiewicz, Kamil Sobieraj, Bartosz Pawłowski, Nowak Krystian, Michał Kowalski, Dariusz Majewski, Marcin Dudziński, Artur Zaradniak, Mariusz Pawela.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (42,1 sek.–ćw. boj., 65,0 sek.- sztaf. = 107,1 pkt.) – Elżbieta Nowak, Monika Parus-Orchowska, Eryka Mostowiak, Paulina Staszak, Emilia Król, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Magdalena Szkudlarek, Sylwia Szubińska, Karol Wrzesiński – mechanik.

 

2011.09.11 – Lądek- VII Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 4 miejsce (912 – ćw. boj., 90,6 – sztaf. = 1002,6 pkt.) – Olga Furmaniak, Weronika Ignaszak, Katarzyna Sobieraj, Dominika Pietrzak, Natalia Juszczak, Patrycja Woźna, Paulina Warczygłowa, Paulina Balcerek, Magdalena Strzelczyk, Marta Gauza.

chłopcy 10-16 MDP Lądek II– 1 miejsce (952-boj., 103,3-sztaf.= 1055,3 pkt.) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Norbert Nowakowski, Cezary Cierzniak, Łukasz Jaszczak, Adrian Nowak, Maciej Patrzykąt, Eryk Nowak, Daniel Baczyński, Krzysztof Baczyński.

seniorzy gr. „A” Lądek I – 1 m-sce (34,8 sek.–ćw.boj, 54,4 sek.- sztaf.=89,2 pkt.) –  Jerzy Orchowski, Mateusz Nowiszewski, Rafał Matuszak, Sebastian Woźniak, Mariusz Juszczak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Mateusz Matuszak,

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (41,0 sek.–ćw. boj., 65,0 sek.- sztaf. = 106,0 pkt.) – Elżbieta Nowak, Monika Parus-Orchowska, Eryka Mostowiak, Paulina Staszak, Emilia Król, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Magdalena Szkudlarek, Sylwia Szubińska, Karol Wrzesiński – mechanik.

 

2011.09.03 – Konin – XIII Krajowe Zawody Sport – Poż.  reg. gr. „A” – „C”

kobiety gr. „C” KDP Lądek = 104,79 pkt. – 3 m-ce Elżbieta Nowak, Monika Parus-Orchowska, Eryka Mostowiak, Paulina Staszak, Emilia Król, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Magdalena Szkudlarek, Sylwia Szubińska, Karol Wrzesiński – mechanik.

40,75 sek.–ćw. boj. – 2 miejsce

64,04 sek.- sztaf. – 6 miejsce

 

„MISTRZ POLSKI”

seniorzy gr. „A” Lądek = 86,02 pkt.– 1 m-ce, Jerzy Orchowski – Dowódca, Mateusz Nowiszewski, Rafał Matuszak, Sebastian Woźniak, Mariusz Juszczak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Mateusz Matuszak, Karol Wrzesiński.

32,63 sek. – ćw. boj, – 1 miejsce, oficjalny rekord Polski

53,39 sek.- sztaf. poż. – 3 miejsce

 

2012.VI.09 – Wolsztyn – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

 

MDP Lądek  „chłopcy” – 4 m-ce  (ćwicz. boj. – 50,2+10 kar., sztaf. – 75,44 = 1038,36 pkt.) – Damian Przybylski, Kieliszak Wiktor, Nowakowski Dominik, Piasecki Paweł, Baczyński Krzysztof, Bartosz Strzelczyk, Baśkiewicz Krzysztof, Maciej Patrzykąt, Muszyński Aleksander, Smoliński Adrian, Nowakowski Krzysztof.

 

2012.VII.07– Lądek – Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskich Zawodów  Sport.–Poż. CTIF

  1. „A” – Lądek I – 1 miejsce ( 35,7 sek. – ćw. boj., 54,46 sek.-sztafeta = 409,84,0) – Pawłowski Bartosz, Wrzesiński Maksymilian, Bagrowski Tomasz, Woźniak Sebastian, Matuszak Rafał, Matuszak Mateusz, Juszczak Mariusz, Mostowiak Krystian, Nowiszewski Mateusz, Woźniak Przemysław.
  2. „A”- Lądek II – 4 miejsce (41,3 sek. – ćw. boj., 57,11 sek.– sztaf.=401,59) – Daniel Baczyński, Kamil Sobieraj, Dariusz Furmaniak, Cezary Cierzniak, Norbert Nowakowski, Damian Nowak, Marcin Dudziński, Dariusz Majewski, Artur Zaradniak, Adam Smoliński.

 

  1. „B”- Lądek III – 1 miejsce (524 pkt – ćw. boj.-39,2 sek., sztaf.–67,18 sek. = 417,62) – Szygenda Marian, Grzybowski Zbigniew, Wrzesiński Eugeniusz, Frankiewicz Włodzimierz, Orchowski Jerzy, Szygenda Adam, Wrzesiński Bogusław, Wrzesiński Bartosz, Rdesiński Aleksy, Parus  Jerzy.
  2. „A” KDP – Lądek IV – 1 miejsce (45,0 sek. – ćw. boj., 65,6 sek.- sztafeta= 389,40) – Mostowiak Eryka, warzychowska Michalina, Pietrzak Dominika, Czerniak Paulina, Król Emilia, Parus – Orchowska Monika, Kaczorkiewicz Agata, Nowak Elżbieta, Szkudlarek Magdalena, Szubińska-Bartosik Sylwia,
  3. „B” KDP – Lądek V – 1 miejsce (507 pkt., 50,0 sek. – ćw. boj., 79,2 sek.- sztafeta= 377,80) – Sobieraj Renata, Warczygłowa Olga, Muszyńska Magdalena, Kaszuba Ilona, Jaszczak Iwona, Zawal Anna, Woźna Wioleta, Miętkiewicz Justyna, Matuszewska Agnieszka.

 

2012.09.01– Opole – Krajowe Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

MDP Lądek  „chłopcy” – 14 m-ce  (ćwicz. boj. – 46,84+10 kar., sztaf. – 72,64 = 1045 pkt.) –Kasprzyk Szymon, Nowakowski Krzysztof, Nowakowski Dominik, Piasecki Paweł, Baczyński Krzysztof, Bartosz Strzelczyk, Baśkiewicz Krzysztof, Maciej Patrzykąt, Muszyński Aleksander, Damian Przybylski. Opiekun i trener – Jerzy Orchowski.

 

2012.09.08 – Biała Podlaska – Ogólnopolskie Zawody Sport.-Poż. wg Reg. CTIF

  1. „A” – Lądek I – 7 miejsce ( 42,53 + 10 sek. – ćw. boj., 55,26 sek.-sztafeta = 392,21) – Pawłowski Bartosz, Wrzesiński Maksymilian, Bagrowski Tomasz, Woźniak Sebastian, Matuszak Rafał, Matuszak Mateusz, Juszczak Mariusz, Mostowiak Krystian, Nowiszewski Mateusz.
  2. „B”- Lądek II – 1 miejsce (524 pkt. – ćw. boj.- 40,75 sek., sztaf.– 67,87 sek. = 415,38) – Szygenda Marian, Grzybowski Zbigniew, Wrzesiński Eugeniusz, Frankiewicz Włodzimierz, Orchowski Jerzy, Szygenda Adam, Wrzesiński Bogusław, Wrzesiński Bartosz, Rdesiński Aleksy, Parus Jerzy.

 

  1. „A” KDP – Lądek III – 1 miejsce (ćw. boj., 45,06 sek.+5 kar., sztafeta –64,52 sek.- = 385,42) – Mostowiak Eryka, Warzychowska Michalina, Pietrzak Dominika, Czerniak Paulina, Król Emilia, Parus – Orchowska Monika, Kaczorkiewicz Agata, Nowak Elżbieta, Szkudlarek Magdalena.
  2. „B” KDP – Lądek IV – 2 miejsce (513 pkt., ćw. boj., 52,5 sek.+25 kar. sztafeta –78,61 sek. = 356,89) – Miętkiewicz Halina, Wrzesińska Teresa, Warczygłowa Olga, Kaszuba Ilona, Ciesiółka Małgorzata, Zawal Anna, Woźna Wioleta, Miętkiewicz Justyna, Baśkiewicz Magdalena, Muszyńska Magdalena.

 

2013.VII.14-21 Miluza (Francja)  – XV Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. C – 8 m-ce (46,01 sek.- ćw. boj., 65,93- sztaf= 388,06 pkt) Złoty medal – Mostowiak Eryka,  Warczygłowa Olga, Szkudlarek Weronika, Czerniak Paulina, Król Emilia, Nowak Elżbieta, Warzychowska Michalina, Parus – Orchowska Monika, Kaczorkiewicz Agata, Miętkiewicz Justyna.

 

Lądek gr. B –7 m-ce (38,89–ćw. boj. 64,60–sztaf= 416,51 pkt) Złoty medal – Szygenda Marian, Grzybowski  Zbigniew, Wrzesiński Eugeniusz, Frankiewicz Włodzimierz, Orchowski Jerzy, Szygenda Adam, Wrzesiński Bogusław, Wrzesiński Bartosz , Rdesiński Aleksy, Parus  Jerzy.

 

2013.09.07 – Lądek- Gminne Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 1 miejsce (938 – ćw. boj., 88- sztaf. = 1026 pkt.) – Olga Furmaniak, Marta Grzybowska, Marta Gauza, Klaudia Juszczak, Ewa Krawczyk, Klaudia Rachubińska, Kamila Kieliszak, Weronika Ratajkiewicz, Sara Figlerowicz, Monika Grzybowska.

chłopcy 10-16 MDP Lądek I – 1 miejsce (950-boj., 100 -sztaf.= 1050 pkt.) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Krzysztof Nowakowski, Paweł Piasecki, Dominik Nowakowski, Maciej Patrzykąt, Krzysztof Baczyński, Krzysztof Baśkiewicz, Aleksander Muszyński, Miłosz Kaszuba.

chłopcy 10-16 MDP Lądek  II – 4 miejsce (919-boj., 100-sztaf.= 1019 pkt.) – Wojciech Patrzykąt, Wiktor Kieliszak, Mariusz Figlerowicz, Adrian Smoliński, Mateusz Kieliszak, Kacper Rewers, Jan Knotowicz, Patryk Rut, Jakub Matusiak, Mateusz Kaszuba.

seniorzy gr. „A” Lądek I – 1 m-sce (35,6 sek.–ćw.boj, 55,0 sek.- sztaf.=90,6 pkt.) –  Jerzy Orchowski, Mateusz Nowiszewski, Mariusz Juszczak, Rafał Matuszak, Mateusz Matuszak, Sebastian Woźniak, Bartosz Pawłowski, Zbigniew Grzybowski.

seniorzy gr. „A” Lądek III – 3 miejsce (35,0 sek.–ćw.boj, 58,0 sek.- sztaf. = 93 pkt.) Tomasz Bagrowski, Tomasz Warczygłowa, Michał Kowalski, Bartosz Wrzesiński,  Adam Szygenda, Marcin Dudziński, Maksymilian Wrzesiński, Karol Wrzesiński, Kamil Sobieraj.

seniorzy gr. „A” Lądek II – 5 miejsce (44,3 sek.–ćw.boj, 63,0 sek.- sztaf. = 107,3 pkt.) Artur Zaradniak, Artur Wojewoda, Sebastian Grzybowski, Krystian Mostowiak, Adam Jeliński, Cezary Cierzniak, Dariusz Hibner, Piotr Warczygłowa, Zbigniew Królasik.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-sce (48,4 sek.–ćw. boj., 68,0 sek.- sztaf. = 116,4 pkt.) – Olga Warczygłowa, Justyna Miętkiewicz, Weronika Szkudlarek, Michalina Warzychowska, Agata Kaczorkiewicz, Monika Parus-Orchowska, Eryka Mostowiak, Magdalena Szkudlarek, Karol Wrzesiński – mechanik.

 

2013.09.15 – Gółkowo- VIII Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 3 miejsce (935,7 – ćw. boj., 90,6- sztaf. = 1026,3 pkt.) – Olga Furmaniak, Marta Grzybowska, Marta Gauza, Klaudia Juszczak, Ewa Krawczyk, Klaudia Rachubińska, Kamila Kieliszak, Weronika Ratajkiewicz, Sara Figlerowicz, Monika Grzybowska.

chłopcy 10-16 MDP Lądek – 1 miejsce (957,2-boj., 103,3 -sztaf.= 1060,5 pkt.) – Damian Przybylski, Bartosz Strzelczyk, Krzysztof Nowakowski, Paweł Piasecki, Dominik Nowakowski, Maciej Patrzykąt, Krzysztof Baczyński, Krzysztof Baśkiewicz, Aleksander Muszyński, Patryk Rut, Wiktor Kieliszak.

seniorzy gr. „A” Lądek – 1 m-ce (31,9 sek.–ćw.boj, 45,4 sek.- sztaf. (bez przeszkód) = 77,3 pkt.)

Jerzy Orchowski, Mateusz Nowiszewski, Mariusz Juszczak, Bartosz Wrzesiński, Adam Szygenda, Mateusz Matuszak, Sebastian Woźniak, Bartosz Pawłowski, Rafał Matuszak.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 1 m-ce (48,0 sek.–ćw. boj., 56,6 sek.- sztaf. (bez przeszkód) = 104,6 pkt.)

Weronika Szkudlarek, Emila Król, Dominika Pietrzak, Michalina Warzychowska, Agata Kaczorkiewicz, Monika Parus-Orchowska, Eryka Mostowiak, Magdalena Szkudlarek, Karol Wrzesiński – mechanik.

 

 

2014.VI.07 – Pleszew – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

 

MDP Lądek  „chłopcy” – 9 m-ce  (ćwicz. boj. – 51+20 kar., sztaf. – 91,78 (w tym 10 kar.) = 1020,78 pkt.) – Damian Przybylski, Nowakowski Krzysztof, Smoliński Adrian, Piasecki Paweł, Baczyński Krzysztof, Bartosz Strzelczyk, Rut Patryk, Matusiak Jakub, Muszyński Aleksander, Kieliszak Wiktor, Patrzykąt Wojciech, Jerzy Orchowski – opiekun.

 

 

2014.09.06 – Wągrowiec – V Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP

KDP Lądek  gr. „C” –  2 m-ce  (ćw. boj. – 39,49 sek., sztaf.- 65,91 sek. razem 105,4 pkt.) Michalina Sadłocha, Elżbieta Nowak, Monika Parus – Orchowska, Paulina Staszak, Agata Kaczorkiewicz, Michalina Warzychowska, Weronika Szkudlarek, Magdalena Szkudlarek, Emilia Król, Sylwia Frątczak, Bartosz Wrzesiński – mechanik.

Seniorzy – Lądek gr. „A” –  4 m-ce  (ćw. boj., – 39,0 sek., sztaf – 55,288 sek., razem 94,288) – Maksymilian Wrzesiński, Mariusz Juszczak, Sebastian Woźniak, Rafał Matuszak, Maciej Patrzykąt, Adam Szygenda, Mateusz Matuszak, Bartosz Wrzesiński.

 

2015.06.28 – Zagórów – IX Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 1 miejsce (942 – ćw. boj., 94 – sztaf. = 1036 pkt.) – Joanna Baśkiewicz, Olga Furmaniak, Marta Gauza, Klaudia Juszczak, Martyna Matusiak, Klaudia Rachubińska, Andżelika Nowiszewska, Monika Grzybowska, Julia Król, Weronika Jaszczak, Nikola Kędziora.

chłopcy 10-16 MDP Lądek – 1 miejsce (948,9 – boj., 104,1 -sztaf.= 1053 pkt.) – Dawid Frankiewicz, Krzysztof Nowakowski, Adrian Smoliński, Paweł Piasecki, Aleksander Muszyński, Patryk Rut, Wiktor Kieliszak, Tomasz Mroczkowski, Jan Knotowicz, Jakub Matusiak, Wojciech Patrzykąt.

seniorzy gr. „A” Lądek – 1 m-ce (31,3 sek.–ćw.boj, 54 sek.- sztaf. = 85,3 pkt.) Dominik Nowakowski, Maciej Patrzykąt, Damian Przybylski, Mariusz Juszczak, Bartosz Wrzesiński, Adam Szygenda, Mateusz Matuszak, Sebastian Woźniak, Bartosz Pawłowski, Artur Zaradniak.

kobiety gr. „C” KDP Lądek – 4 m-ce (59,6 sek.–ćw. boj., 65,9 sek.- sztaf. = 125,5 pkt.)  Natalia, Zaparta, Weronika Szkudlarek, Emila Król, Michalina Warzychowska, Agata Kaczorkiewicz, Monika Parus-Orchowska, Kamila Kieliszak, Elżbieta Nowak, Sylwia Frątczak, Bartosz Wrzesiński – mechanik.

 

2015.09.05 – Polanica Zdrój – XIV Krajowe Zawody Sport – Poż.  reg. gr. „A” – „C”

kobiety gr. „C” KDP Lądek = 118,23 pkt. – 14 m-ce Elżbieta Nowak – Dowódca, Weronika Szkudlarek, Natalia Zaparta, Monika Parus-Orchowska, Kamila Kieliszak, Patrycja Woźna, Emilia Król, Michalina Warzychowska, Agata Kaczorkiewicz, Bartosz Wrzesiński – mechanik.

38,10 sek. + 5 pkt. kar. –ćw. boj. – 8 miejsce (bez karnych byłoby 1 m-ce)

70,13 sek. +  5 pkt. kar. – sztaf. – 17 miejsce (upadek Weroniki na równoważni, szpital i noga w gipsie)

 

seniorzy gr. „A” Lądek = 86,02 pkt.– 14 m-ce, Maciej Patrzykąt – Dowódca, Bartosz Wrzesiński, Sebastian Woźniak, Mariusz Juszczak, Dominik Nowakowski, Damian Przybylski, Adam Szygenda, Mateusz Matuszak, Rafał Matuszak.

31,50 sek. +  5 pkt. kar. – ćw. boj, – 11 miejsce,

54,48 sek. +  10 pkt. kar. – sztaf. poż. – 16 miejsce

 

 

2016.06.19 – Lądek- Gminne Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – MDP, gr. „A” – „C”

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 2 m-ce (945 – ćw. boj., 87- sztaf. = 1032 pkt.) – Joanna Baśkiewicz, Nikola Kędziora, Klaudia Juszczak, Martyna Matusiak, Klaudia Rachubińska, Olga Furmaniak, Oliwia Jędro, Jaszczak Weronika, Martyna Kurleto, Andżelika Nowiszewska.

chłopcy 10-16 MDP Lądek – 4 m-ce (948-boj., 91 -sztaf.= 1039 pkt.) – Eryk Frankiewicz, Filip Kowalewski, Jakub Matusiak, Mateusz Perliński, Mateusz Kaszuba, Wojciech Patrzykąt, Miłosz Kaszuba, Bartosz Ciesiółka, Jan Knotowicz, Kacper Rut.

seniorzy gr. „A” Lądek 1 – 1 m-ce (33,0 sek.– ćw.boj, 55,0 sek.- sztaf.= 88,0 pkt.) – Maciej Patrzykąt,  Mariusz Juszczak, Rafał Matuszak, Dominik Nowakowski, Sebastian Woźniak, Mateusz Matuszak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński,

seniorzy gr. „A” Lądek 2 – 3 m-ce (39,0 sek.–ćw.boj, 58,0 sek.- sztaf. = 97 pkt.), Artur Zaradniak, Paweł Piasecki, Krzysztof Baczyński, Krzysztof Nowakowski, Adrian Smoliński, Maksymilian Wrzesiński, Tomasz Mroczkowski, Karol Wrzesiński, Wiktor Kieliszak.

 

2016.06.25 – Ostrzeszów – Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP  wg reg. CTIF

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 4 miejsce (ćw. boj. – 936,40 pkt.(10 kar.), sztaf. –94,63 pkt. = 1031,03 pkt.) Oliwia Jędro, Nikola Kędziora, Klaudia Juszczak, Martyna Matusiak, Klaudia Rachubińska, Olga Furmaniak, Jaszczak Weronika, Julia Król, Martyna Kurleto, Andżelika Nowiszewska.

chłopcy 10-16 MDP Lądek – 4 miejsce (boj.- 930,39 pkt. (15 kar.), sztaf.-102,17 pkt. = 1032,56 pkt.) Eryk Frankiewicz, Filip Kowalewski, Jakub Matusiak, Mateusz Perliński, Mateusz Kaszuba, Wojciech Patrzykąt, Miłosz Kaszuba, Bartosz Ciesiółka, Jan Knotowicz, Kacper Rut.

 

2016.08.27– Konin – Wojewódzkie Zawody  Sport.–Poż. CTIF (bieżnia tartan, sztafeta bez rury)

  1. „A” – Lądek 1 – 1 miejsce (36,40 sek. – ćw. boj., 51,88 sek.-sztafeta = 411,72) – Maksymilian Wrzesiński, Sebastian Woźniak, Rafał Matuszak, Mateusz Matuszak, Mariusz Juszczak, Krzysztof Baczyński, Dariusz Majewski, Maciej Patrzykąt, Aleksander Muszyński i Artur Zaradniak.
  2. „B”- Lądek 2 – 1 miejsce (524 pkt. – ćw. boj.- 38,00 sek., sztaf.– 62,49 sek. = 423,51) – Marian Szygenda, Włodzimierz Frankiewicz, Zbigniew Grzybowski, Arkadiusz Ciesiółka, Jerzy Orchowski, Adam Szygenda, Bogusław Wrzesiński, Aleksy Rdesiński, Bartosz Wrzesiński.

 

  1. „A” KDP – Lądek 3 – 1 miejsce (ćw. boj., 42,94 sek., sztafeta – 60,83 sek. = 396,23) – Weronika Szkudlarek, Sylwia Frątczak, Magdalena Augustyniak, Natalia Zaparta, Klaudia Rachubińska, Michalina Warzychowska, Julia Król, Emilia Król i Agata Kaczorkiewicz.
  2. „B” KDP – Lądek 4 – 1 miejsce (513 pkt., ćw. boj., – 47,18 sek., sztaf.–76,91 sek. = 388,91) Halina Miętkiewicz, Małgorzata Ciesiółka, Olga Warczygłowa, Karolina Rewers, Monika Parus-Orchowska, Anna Zawal, Wioletta Woźna, Justyna Miętkiewicz, Elżbieta Perlińska.

 

2016.09.16-17 Polanica Zdrój – Ogólnopolskie Zawody Sport.-Poż. CTIF(bieżnia tartan)

  1. „A” – Lądek 1 – 2 miejsce (37,82 sek. – ćw. boj., 53,27 sek.-sztafeta = 408,91) – Maksymilian Wrzesiński, Sebastian Woźniak, Rafał Matuszak, Mateusz Matuszak, Mariusz Juszczak, Krzysztof Baczyński, Dariusz Majewski, Maciej Patrzykąt, Aleksander Muszyński i Artur Zaradniak.
  2. „B”- Lądek 2 – 1 miejsce (wiek 24 – ćw. boj.- 41,00 sek., sztaf.– 65,16 sek. = 417,84) – Marian Szygenda, Włodzimierz Frankiewicz, Zbigniew Grzybowski, Arkadiusz Ciesiółka, Jerzy Orchowski, Adam Szygenda, Bogusław Wrzesiński, Aleksy Rdesiński, Bartosz Wrzesiński i Eugeniusz Wrzesiński

 

  1. „A” KDP – Lądek 3 – 2 miejsce (ćw. boj., 46,89 sek., sztafeta – 67,69 sek. = 385,42) – Weronika Szkudlarek, Sylwia Frątczak, Magdalena Augustyniak, Natalia Zaparta, Klaudia Rachubińska, Michalina Warzychowska, Julia Król, Emilia Król i Agata Kaczorkiewicz.
  2. „B” KDP – Lądek 4 – 1 miejsce (wiek 16., ćw. boj., – 47,08 sek., sztaf.–78,42sek. = 390,5) Halina Miętkiewicz, Małgorzata Ciesiółka, Olga Warczygłowa, Karolina Rewers, Monika Parus-Orchowska, Anna Zawal, Wioletta Woźna, Justyna Miętkiewicz, Teresa Wrzesińska i Elżbieta Perlińska.

 

2017.VI.24 – Pleszew – Miting CTIF (start 4 drużyn OSP Lądek, A – B, KDP i męskie)

 

2017.VII.9-16 Villach (Austria)  – XVI Olimpiada Pożarnicza CTIF

Lądek gr. A – KDP – 6 m-ce (42,14 sek.- ćw. boj., 65,38 – sztaf= 392,48 pkt) Złoty medal – Weronika Szkudlarek, Sylwia Frątczak, Andżelika Nowiszewska, Natalia Zaparta, Klaudia Rachubińska, Michalina Warzychowska, Julia Król, Emilia Król, Agata Kaczorkiewicz, Olga Furmaniak.

Lądek gr. B  – KDP – 3 m-ce (wiek – 16, 49,77 –ćw. boj. 73,88–sztaf= 392,35 pkt) Złoty medal Halina Miętkiewicz, Małgorzata Ciesiółka, Olga Warczygłowa, Karolina Rewers, Monika Parus-Orchowska, Anna Zawal, Wioletta Woźna, Justyna Miętkiewicz, Teresa Wrzesińska, Elżbieta Perlińska.

Lądek gr. A – męska – 58 m-ce (35,6+30kar – ćw. boj, 54,02–sztaf = 380,38 pkt) Brąz medal – Damian Przybylski, Sebastian Woźniak, Rafał Matuszak, Mateusz Matuszak, Mariusz Juszczak, Krzysztof Baczyński, Dariusz Majewski, Maciej Patrzykąt, Aleksander Muszyński, Jerzy Parus.

Lądek gr. B – męska – 10 m-ce (wiek – 24, 42,78–ćw. boj. 64,35–sztaf= 416,87 pkt) Złoty medal – Marian Szygenda, Włodzimierz Frankiewicz, Zbigniew Grzybowski, Arkadiusz Ciesiółka, Jerzy Orchowski, Adam Szygenda, Bogusław Wrzesiński, Aleksy Rdesiński, Bartosz Wrzesiński, Eugeniusz Wrzesiński.

 

 

2017.08.26 – Lądek- Gminne Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – gr. „A” – „C”

seniorzy gr. „A” Lądek 1 – 1 m-ce (32,9 sek.– ćw.boj, 54,7 sek.- sztaf.= 87,6 pkt.) – Damian Przybylski, Krzysztof Baczyński, Maciej Patrzykąt,  Mariusz Juszczak, Dominik Nowakowski, Sebastian Woźniak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Arkadiusz Ciesiółka.

seniorzy gr. „A” Lądek 2 – 3 m-ce (33,6 sek.–ćw.boj, 60,1 sek.- sztaf. = 93,7 pkt.), Bartosz Strzelczyk, Karol Wrzesiński, Artur Zaradniak, Aleksander Wrzesiński, Krzysztof Nowakowski, Tomasz Mroczkowski, Michał Kowalski, Dariusz Majewski, Wiktor Kieliszak.

Lądek gr. A – KDP – 1 m-ce (44,5 sek.- ćw. boj., 65,7 – sztaf= 110,2 pkt) – Agata Kaczorkiewicz, Sylwia Frątczak, Andżelika Nowiszewska, Natalia Zaparta, Klaudia Rachubińska, Michalina Warzychowska, Julia Król, Emilia Król,

 

2017.08.26 – Lądek- Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – gr. „A” – „C”

Lądek gr. A – KDP – 1 m-ce (41,3 sek.- ćw. boj., 65,7 – sztaf= 107,0 pkt) – Agata Kaczorkiewicz, Sylwia Frątczak, Andżelika Nowiszewska, Natalia Zaparta, Klaudia Rachubińska, Michalina Warzychowska, Emilia Król, Julia Król

seniorzy gr. „A” Lądek – 1 m-ce (32,7 sek.– ćw.boj, 54,8 sek.- sztaf.= 87,5 pkt.) – Damian Przybylski, Krzysztof Baczyński, Maciej Patrzykąt,  Mariusz Juszczak, Dominik Nowakowski, Sebastian Woźniak, Adam Szygenda, Bartosz Wrzesiński, Arkadiusz Ciesiółka.

 

2017.08.27 – Lądek- Powiatowe Zawody Sport – Poż.  reg. CTIF – gr. MDP

chłopcy 10-16 MDP Lądek – 6 m-ce (921,4-boj., 102,2 -sztaf.= 1023,6 pkt.) –Filip Kowalewski,  Kacper Rut, Jan Knotowicz, Mateusz Perliński, Mateusz Kaszuba, Kacper Zawal, Wojciech Patrzykąt, Miłosz Kaszuba, Bartosz Ciesiółka.

dziewczęta 10-16 MDP Lądek – 1 m-ce (946,7 – ćw. boj., 92,5 – sztaf. = 1039,2 pkt.) – Izabela Warczygłowa, Natalia Kaszuba, Wiktoria Zawal, Nikola Kędziora, Klaudia Juszczak, Martyna Matusiak, Oliwia Jędro, Weronika Jaszczak, Weronika Ciesielska, Zuzanna Orchowska.